Zebranie sprawozdawcze OSP Siedliska-Bogusz 10.02.2018r.

         W dniu 10.02.2018r., o godzinie 17:00 w naszej jednostce odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze na którym podsumowano działalność OSP Siedliska-Bogusz w roku 2017. W trakcie zebrania ślubowanie na sztandar złożyło 5 nowych strażaków, oraz wręczano odznakę Wzorowy Strażak dla dh Kamila Gąsiora. Zebranie było również okazją do odsłonięcia Mega Zdjęcia z Aukcji Pomóż Tomkowi autorstwa Pawła Batyckiego. 

                                Podziękowanie

          Ostatnimi czasy głośno jest o akcji Pomóż Tomkowi. Tymczasem chcielibyśmy przypomnieć państwu ubiegłoroczną akcję pomocy Milenie Jędrzejczyk. Do jednostki wpłynęły podziękowania od rodziny Milenki. Jednak my pragniemy przekazać ogromne podziękowania Wam - Ludziom Dobrego Serca, za to że zawsze jesteście gotowi podać pomocną dłoń, bez was nasza działalność nie miała by sensu. 
     Dziękujemy za zaufanie jakim nas darzycie, jest to tym bardziej motywujące do dalszego działania.
                                      Pamiętajcie "W JEDNOŚCI SIŁA"❗💪🚒

Interwencjia Gorzejowa 09.01.2018r.

          W dniu 9 stycznia o godzinie 7:02 nasza jednostka została wezwana do pożaru budynku mieszkalno-inwentarskiego w miejscowosci Gorzejowa. Po przybyciu na miejsce obiekt w całosci był juz zajęty pożarem . Po opanowaniu ognia rozpoczeła się praca rozbiórkowa nadpalonej konstrukcji budynku która zagrazała zawaleniem .
W działaniach udział brali :
- 2 zastępy OSP KSRG Brzostek
- 4 zastępy PSP Dębica
- 2 zastępy OSP KSRG Siedliska Bogusz
- 1 zastęp OSP KSRG Nawsie Brzosteckie
- Pogotowie Energetyczne
- Policja